1.mája 2013 sme uskutočnili v bufete Vyza na bratislavskej hrádzi test rýchlosti odbúravania alkoholu u 9 dobrovoľníkov.
Dychové skúšky boli merané alkohol testerom značky AL7000.
Všetci účastníci boli pred testom zmeraní a ich výsledok bol 0 ‰. Najskôr 8 z nich užilo po 2 dražé O.K! a všetkých 9 vypilo 0,5 l piva 12˚. Pre možnosť porovnania, jeden z účastníkov pil rovnaké množstvo piva bez užitia O.K! Po 10 min a po 20 min boli vykonané ďalšie dychové skúšky. Následne všetkých 9 účastníkov vypilo ďalších 0,5 l piva 12˚, po jeho vypití tých istých 8 účastníkov užilo po 2 dražé O.K! Dychová skúška bola opakovaná každých 10 minút až do doby 40 minút po vypití druhého piva. Jednotlivé výsledky môžete vidieť tu:Záver:
  1. Užitím dávky O.K! pred pitím alkoholu, krivka štandardne nestúpa, nakoľko vďaka O.K! sa alkohol už v žalúdku a tenkom čreve rozkladá na netoxické prvky. (Ak náhodou hodláte vypiť väčšie množstvo, znesiete jednoducho viac bez toho, aby ste si ublížili).
  2. Užitím dávky O.K! po ukončení konzumácie alkoholu, hladina alkoholu v dychu sa zníži cca o 50% do 40 minút. Výsledok je individuálny a závisí od mnohých faktorov – žena/muž, fyzická váha, strava pred a počas pitia, vypité množstvo vody, atď. O.K! pôsobí rýchlo.
  3. S O.K! organizmus nie je vystavený záťaži toxických metabolitov alkoholu. Nemusíme sa zotavovať po pití, napriek alkoholu zostaneme sviežejší a vitálnejší. Navyše, neobťažujeme naše okolie odpudivým telesným pachom a dychom. O.K!, ako jediný na trhu, pôsobí preventívne.

V PRÍPADE VÁŠHO ZÁUJMU ZÚČASTNIŤ SA NA TESTOVANÍ EFEKTÍVNOSTI O.K!, VÁS RADI POZÝVAME. VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S TESTOVANÍM IDÚ NA ÚČET NAŠEJ SPOLOČNOSTI, NAVYŠE PONÚKAME MALÉ PREKVAPENIE - DARČEK.

Prosíme záujemcov o testovanie, aby sa prihlásili   TU.
ALBATROS BROKER, s.r.o. Vážska 20, 821 07 Bratislava
IČO: 35 924 519, SK: 2021985658
Obchodný register Okresného súdu Bratislava 1, oddiel Sro, vložka číslo 35175/B
  
webstranky-sejc.sk
TOPlist